Türkiye Yarışta İpucu | 2 Mart 2019

joker türkiye yarışta

Türkiye yarışta ipucu ve joker kodu paylaşımlarına devam ediyoruz… Bugünkü ipucu sorusuna ve cevabına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Gerçek para ödüllü canlı bilgi yarışmalarından birisi olan Türkiye yarışta bilgi yarışması, her gün saat 19.30’da yayına devam etmekte.

Joker kodu, soruyu yanlış cevaplandırmanız veya geç kalmanız halinde,diğer soruya geçmenizi sağlamaktadır. Her yarışmada bir adet joker kullanabilirsiniz. Joker kodunu, Türkiye yarışta yönetimi tarafından gönderilmesi durumunda ve arkadaşlarınızı davet ederek elde edebilirsiniz.

türkiye yarışta ipucu

İpucu soru nedir?

İpucu sorusu, yine Türkiye yarışta tarafından günlük bir adet soru yayınlanır ve cevabı sizin bulmanızı isterler. Soruyu gördük ama bir de cevabını mı araştıracağız? Nereden bulacağız diye düşünmeyin! Sizler için her gün ipucu sorusu ve beraberinde cevabını yayınlıyoruz. Tek yapmanız gereken sitemizi takip etmeniz…

Hadi joker kodu TV plus sponsorluğu için tıklayın

Yarışmanın formatı hakkında devam edecek olursak; ipucu sorusu ve cevabını sitemizden elde ettiniz ve bir soru cepte. Joker kodunuz da varsa bir soruyu daha geçtiniz demektir. Bu şekilde 12 sorunun tamamını bilmeniz halinde, o günkü para ödülü sizle birlikte bütün soruları bilen kişiler arasında paylaştırılacaktır. Hesabınızda biriken paralar 20 TL olduktan sonra banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Şimdi gelelim bugünkü Türkiye yarışta ipucu sorusu ve cevabına;

Türkiye yarışta 2 Mart 2019 ipucu sorusu ve cevabı:

Soru: İçten yanmalı motorlarda, motorun silindirlerinde yanacak benzin-hava karışımını sağlayan görseldeki aygıta ne denir?

Cevap: Karbüratör

Doğru ipucu cevapları için sitemizi takip edin….Diğer canlı bilgi yarışmalarının bugünkü ipuçları aşağıdadır.

Bugüne özel zor hadi joker kodu için tıklayın

Hadi joker kodu mart yeni için tıklayın

Hadi’de Bu Hafta Sorulacak Sorular | Mutlaka Okuyun! -> tıklayın

Eleq ipucu 2 mart için -> tıklayın

Hadi ipucu 2 mart için -> tıklayın

Oyna kazan ipucu 2 mart için -> tıklayın

Fazla Bilgi Göz Çıkarmaz Diyorsanız Bunları Da Okumadan Geçmeyin 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir