Hadi İpucu | 4 Mart 2019

hadi ipucu joker

Hadi ipucu ve jokere ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz…

Türkiye’nin en çok yarışmacıya sahip ödüllü canlı bilgi yarışması Hadi, hafta içi öğle ve akşam olmak üzere iki kez düzenlenmektedir. Bazen sponsorluk yarışmaları ile bu sayı artabilmektedir.

Hadi yarışması nedir, nasıl oynanır?

Hadi, canlı olarak gerçekleştirilen ödüllü bilgi yarışmasıdır. Yarışmada 12 adet soru vardır ve her soruyu cevaplama süresi 10 saniyedir. 12 sorunun tamamına doğru cevap veren yarışmacılar, yarışma için belirlenen para ödülünü eşit olarak paylaşırlar. 20 TL ve üstü paranız olduktan sonra, banka hesabınıza aktarabilmektesiniz.

Hadi ipucu, hadi tarafından her yarışma için bir ipucu sorusu yayınlanır. Bu sorunun doğru cevabını bulduktan sonra yarışmada bir soru cepte olacaktır. İpucu sorularının doğru cevapları için her gün sitemizi takip etmeyi unutmayın!

hadi joker kod

Hadi joker, hadi tarafından yarışmacılara verilen joker kodunu, arkadaşlarınızı davet ederek de kazanabilirsiniz. Joker kodu, bir soruya yanlış cevap vermeniz halinde yarışmaya devam etmenizi sağlar. Her yarışmada sadece bir kez joker kullanma hakkınız vardır.

Şimdi gelelim bugünkü hadi yarışmasının ipucu sorusuna…

Hadi ipucu 4 mart soru ve cevabı:

Hadi ipucu 22.00 soru: 2002 Dünya Kupası finalistleri kimlerdi?

Cevap: Almanya – Brezilya

Hadi ipucu 20.30 Soru: Güvenlik kameralarının tarihi hakkında ne biliyoruz sevgili hadiciler?

Cevap: İlk güvenlik kamerası Nazi Almanyası döneminde, 1942 yılında Walter Brunch tarafından icat edilmiştir.

Hadi ipucu 12.30 Soru: Yeşilay tarafından bağımlılıkla mücadelede 99. yılı münasebetiyle, sokaklarda göremeyeceğimiz şekilde giyinen kişiler, broşür dağıtarak sigaranın zararlarına dikkat çekmeye çalışıyorlar. Peki giydikleri kıyafet nedir?

Cevap: Astronot kıyafeti

Doğru ipucu cevapları için sitemizi takip etmeye devam edin… Diğer canlı bilgi yarışmalarının bugünkü ipucu ve cevapları aşağıdadır.

Eleq ipucu 4 mart için ->  tıklayın

Oyna kazan ipucu 4 mart için ->  tıklayın

Türkiye yarışta ipucu 4 mart için ->  tıklayın

Que ipucu 4 mart için -> tıklayın

Fazla Bilgi Göz Çıkarmaz Diyorsanız Bunları Da Okumadan Geçmeyin 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir