Hadi İpucu | 30 Nisan 2019

Hadi ipucu
hadi ipucu

30 Nisan 2019 Hadi İpucu Sorusu ve Cevabı

30 Nisan 2019 hadi ipucu sorusu açıklandı. İşte 30 nisan hadi ipucu sorusu ve cevabı…

Hadi ipucu ve jokere ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz…

Türkiye’nin en çok yarışmacıya sahip ödüllü canlı bilgi yarışması Hadi, hafta içi öğle ve akşam olmak üzere iki kez düzenlenmektedir. Bazen sponsorluk yarışmaları ile bu sayı artabilmektedir.

Hadi joker kodu almak için TIKLAYIN.

Hadi yarışması nedir, nasıl oynanır?

Hadi, canlı olarak gerçekleştirilen ödüllü bilgi yarışmasıdır. Yarışmada 12 adet soru vardır ve her soruyu cevaplama süresi 10 saniyedir. 12 sorunun tamamına doğru cevap veren yarışmacılar, yarışma için belirlenen para ödülünü eşit olarak paylaşırlar. 20 TL ve üstü paranız olduktan sonra, banka hesabınıza aktarabilmektesiniz.

Hadi ipucu, hadi tarafından her yarışma için bir ipucu sorusu yayınlanır. Bu sorunun doğru cevabını bulduktan sonra yarışmada bir soru cepte olacaktır. İpucu sorularının doğru cevapları için her gün sitemizi takip etmeyi unutmayın!

Hadi joker, hadi tarafından yarışmacılara verilen joker kodunu, arkadaşlarınızı davet ederek de kazanabilirsiniz. Joker kodu, bir soruya yanlış cevap vermeniz halinde yarışmaya devam etmenizi sağlar. Her yarışmada sadece bir kez joker kullanma hakkınız vardır.

Şimdi gelelim bugünkü hadi yarışmasının ipucu sorusuna…

Hadi ipucu 30 nisan soru ve cevabı:

Hadi ipucu 20.30 sorusu ve cevabı: Amelie ve Goodbye Lenin gibi filmlerde kullanılan müzikleriyle ün yapmış bestecinin ismi nedir?

Cevap: Yann Tiersen

Hadi ipucu 12.30 ipucu sorusu ve cevabı: 1850’lerde İstanbul seyahatinden sonra ‘Blue Rondo A La Turka’ bestesini yapan ünlü caz piyanist kimdir?

Cevap: Dave Brubeck

Doğru ipucu cevapları için sitemizi takip etmeye devam edin… Diğer canlı bilgi yarışmalarının bugünkü ipucu ve cevapları aşağıdadır.

Eleq ipucu 30 nisan için ->  tıklayın

Oyna kazan ipucu 30 nisan için ->  tıklayın

Türkiye yarışta ipucu 30 nisan için ->  tıklayın

Que ipucu 30 nisan için ->  tıklayın

Fazla Bilgi Göz Çıkarmaz Diyorsanız Bunları Da Okumadan Geçmeyin 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir