Hadi ipucu­ | 3 Ocak 2019 12:30

Sitemizde Hadi Canlı Bilgi Yarışması ipucu, hadi ipucu, paylaşmaya devam ediyoruz. Her gün saat 12:30 ve 20:30 saatlerinde düzenlenen Hadi Canlı Bilgi Yarışmasının ipuçları için bizi takip etmeyi unutmayın. Hadi ipucu instagram ipucunu anında paylaşıyoruz.Önceki Hadi ipucu 2 ocak 2019 20:30 isimli yazımızda ipucunu sizlerle paylaşmıştık. Bugün yani 3 Ocak 2019 Hadi Canlı Bilgi Yarışması 12:30 için ipucu paylaşıyoruz.

Günün ilk Hadi yarışması 12:30’da.

İpucumuz Magazin dünyasından…

Magazin dünyasında olup bitenleri adı gibi bilen hadiciler burada mı?

İpucu Sorusu: Müzik yarışmasında jürilik ve en son ‘’Kardeşim Benim’’ filminde rol alan şarkıcının adı nedir?

Hadi ipucu cevabı: MURAT BOZ

MURAT BOZ KİMDİR?

Murat Boz, 7 Mart 1980 yılında Zonguldak ilinin Ereğli ilçesinde doğdu. İlkokul ve ortaokulu Zonguldak’ta okudu. 1995 yılında İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni kazandı. 1998 yılında Milliyet gazetesinin düzenlediği müzik yarışmasında birinci oldu. 1999 yılında Bilgi üniversitesi Jazz Vokal Bölümünü burslu kazandı. 2003 yılında İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Bölümüne devam etti. Tarkan’ın vokalistliğini yaptı. 2006 yılında ‘’Aşkı Bulamam Ben’’isimli parçası onun müzik hayatındaki dönüm noktasıdır. Reklamlarda da seslendirmeler yapan Murat Boz, pop dünyasının vazgeçilmez sanatçılarından olmayı başarmıştır.

Hadi Canlı Bilgi Yarışması Nedir, Nasıl Oynanır?

Binlerce kişi tarafından oynanan Hadi, canlı yayında bir sunucu tarafından sunulmaktadır. Hadi Canlı Bilgi Yarışması günde iki kez yayınlanmaktadır. Yarışma 12 sorudan oluşmakta olup; belirlenen ödül, 12 soruya doğru cevap veren yarışmacılar arasında paylaştırılmaktadır.

Peki yarışmayı nasıl oynayabilirim?

Yarışmaya erişebilmek için ‘Hadi’ uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulama tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Yarışma saatine yaklaşınca, uygulama tarafından, kullanıcılara yarışmanın başlayacağına ilişkin bildirimler gönderilmektedir.

Yarışmanın İçeriği Nasıl?

Yarışmada, 12 adet soru bulunmaktadır. Her soru için 10 sn. süreniz var. İlk 11 soruda joker hakkınız varsa, etkin yarışmada bir defaya mahsus kullanabileceksiniz. 12 sorunun tamamını doğru cevaplamız halinde yarışmayı kazanacaksınız ve belirlenen ödülü, sizle birlikte kazanan diğer kullanıcılarla paylaşacaksınız. Yarışmaya katılanlar, yarışma esnasında ‘sohbet’ kısmında diğer kullanıcılarla sohbet etme imkanı da sunuluyor.

Hadi Canlı Bilgi Yarışmasında Joker Nasıl Kazanılır?

‘joker kazan’ kısmına tıklayarak, joker kodunuz varsa kutucuğa yapıştırarak joker kazanabilirsiniz. Veya kendi davet kodunuzla arkadaşlarınızı yarışmaya davet edebilirsiniz. Davet ettiğiniz arkadaşınız uygulamayı indirip; bir kez oyunu oynadıktan sonra joker hesabınıza tanımlanmaktadır.

Gün içerisinde 2 kez düzenlenen Hadi Canlı Bilgi Yarışması için ipuçlarını paylaşmaya devam edeceğiz. Yarışmadan hemen önce sitemizi mutlaka ziyaret edin.

Ayrıca, Hadi yarışması için ipuçları yayınladığımızda, ilk siz haberdar olabilmek için sitemizin size bildirim vermesini kabul edebilirsiniz.

İpuçları için oluşturduğumuz yazılarımızın altına yorum yapmayı unutmayın.

Bunlar da İlginizi çekebilir:

Hadi ipucu­ | 3 Ocak 2019 12:30” için 2 yorum

  • Ocak 3, 2019 tarihinde, saat 11:51 am
    Permalink

    Güzel site teşekkürler ipucu için 😋

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir