Hadi İpucu |29 Mart 2019

hadi ipucu joker

Hadi ipucu ve jokerler her gün sitemizde paylaşılmıştır.

Bugün de hadi yarışmalarının ipuçlarını bu yazımızda paylaşıyoruz. Gün boyunca gerçekleşecek olan bütün hadi yarışmaları için paylaşılmış ipucu sorularını ve cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz…

Hadi ipucu ve jokere ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz…

Türkiye’nin en çok yarışmacıya sahip ödüllü canlı bilgi yarışması Hadi, hafta içi öğle ve akşam olmak üzere iki kez düzenlenmektedir. Bazen sponsorluk yarışmaları ile bu sayı artabilmektedir.

Hadi yarışması nedir, nasıl oynanır?

Hadi, canlı olarak gerçekleştirilen ödüllü bilgi yarışmasıdır. Yarışmada 12 adet soru vardır ve her soruyu cevaplama süresi 10 saniyedir. 12 sorunun tamamına doğru cevap veren yarışmacılar, yarışma için belirlenen para ödülünü eşit olarak paylaşırlar. 20 TL ve üstü paranız olduktan sonra, banka hesabınıza aktarabilmektesiniz.

Hadi ipucu, hadi tarafından her yarışma için bir ipucu sorusu yayınlanır. Bu sorunun doğru cevabını bulduktan sonra yarışmada bir soru cepte olacaktır. İpucu sorularının doğru cevapları için her gün sitemizi takip etmeyi unutmayın!

Hadi joker, hadi tarafından yarışmacılara verilen joker kodunu, arkadaşlarınızı davet ederek de kazanabilirsiniz. Joker kodu, bir soruya yanlış cevap vermeniz halinde yarışmaya devam etmenizi sağlar. Her yarışmada sadece bir kez joker kullanma hakkınız vardır.

Şimdi gelelim bugünkü hadi yarışmasının ipucu sorusuna…

Hadi ipucu 29 Mart soru ve cevapları:

Hadi ipucu 20.30 spor gecesi soru ve cevabı: Micheal Jordan basketbol kariyeri boyunca NBA’da kaç şampiyonluk yaşamıştır?

Cevap: 6 kez şampiyonluk yaşamıştır.

Hadi İpucu 12.30 soru ve cevabı: Adını Mart ve Nisan aylarında şehre hâkim olan portakal çiçeğinden alan festival,bu yıl hangi şehirde düzenlenecektir?

Cevap: Adana

Doğru ipucu cevapları için sitemizi takip etmeye devam edin… Diğer canlı bilgi yarışmalarının bugünkü ipucu ve cevapları aşağıdadır.

Eleq ipucu 29 mart için ->  tıklayın

Oyna kazan ipucu 29 mart için ->  tıklayın

Türkiye yarışta ipucu 29 mart için ->  tıklayın

Que ipucu 29 mart için ->  tıklayın

Fazla Bilgi Göz Çıkarmaz Diyorsanız Bunları Da Okumadan Geçmeyin 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir