Hadi İpucu | 25 Mart 2019

Hadi ipucu

Hadi ipucu ve jokere ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz…

Türkiye’nin en çok yarışmacıya sahip ödüllü canlı bilgi yarışması Hadi, hafta içi öğle ve akşam olmak üzere iki kez düzenlenmektedir. Bazen sponsorluk yarışmaları ile bu sayı artabilmektedir.

Hadi yarışması nedir, nasıl oynanır?

Hadi, canlı olarak gerçekleştirilen ödüllü bilgi yarışmasıdır. Yarışmada 12 adet soru vardır ve her soruyu cevaplama süresi 10 saniyedir. 12 sorunun tamamına doğru cevap veren yarışmacılar, yarışma için belirlenen para ödülünü eşit olarak paylaşırlar. 20 TL ve üstü paranız olduktan sonra, banka hesabınıza aktarabilmektesiniz.

Hadi ipucu, hadi tarafından her yarışma için bir ipucu sorusu yayınlanır. Bu sorunun doğru cevabını bulduktan sonra yarışmada bir soru cepte olacaktır. İpucu sorularının doğru cevapları için her gün sitemizi takip etmeyi unutmayın!

Hadi joker, hadi tarafından yarışmacılara verilen joker kodunu, arkadaşlarınızı davet ederek de kazanabilirsiniz. Joker kodu, bir soruya yanlış cevap vermeniz halinde yarışmaya devam etmenizi sağlar. Her yarışmada sadece bir kez joker kullanma hakkınız vardır.

Şimdi gelelim bugünkü hadi yarışmasının ipucu sorusuna…

Hadi ipucu 25 mart soru ve cevabı:

Hadi ipucu 25 mart futbol gecesi 22.00 soru ve cevabı: Los Turcos yani ‘Türkler’ lakabıyla ve bazı maçlarda Türk Bayrağı açmalarının yanında İstiklal Marşı’nı da çalmalarıyla bilinen İspanyol takım hangisidir?

Cevap: Deportivo La Coruno

Hadi ipucu 25 mart 20.30 soru ve cevabı : Robin Hood’un yaşadığı rivayet edilen ‘Sherwood Ormanı’ nın hangi ülkede olduğunu biliyor musunuz? Cevap resimdeki harflerde gizli…

Cevap: İngiltere

25 mart 12.30 ipucu sorusu: 1960’lı yıllarda TRT’de başlayan ve uzun yıllar devam eden ‘Evet-hayır’ yarışmasının öncülerinden sayılan sunucu kimdir?

Cevap: Erkan YOLAÇ

Doğru ipucu cevapları için sitemizi takip etmeye devam edin… Diğer canlı bilgi yarışmalarının bugünkü ipucu ve cevapları aşağıdadır.

Hadide bu hafta sorulacak sorular 25-31 mart->tıklayın

Eleq ipucu 25 mart için ->  tıklayın

Oyna kazan ipucu 25 mart için ->  tıklayın

Türkiye yarışta ipucu 25 mart için ->  tıklayın

Que ipucu 25 mart için ->  tıklayın

Fazla Bilgi Göz Çıkarmaz Diyorsanız Bunları Da Okumadan Geçmeyin 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir