Hadi İpucu | 17 Mart 2019

hadi ipucu joker

Hadi ipucu ve jokere ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz…

Türkiye’nin en çok yarışmacıya sahip ödüllü canlı bilgi yarışması Hadi, hafta içi öğle ve akşam olmak üzere iki kez düzenlenmektedir. Bazen sponsorluk yarışmaları ile bu sayı artabilmektedir.

Hadi yarışması nedir, nasıl oynanır?

Hadi, canlı olarak gerçekleştirilen ödüllü bilgi yarışmasıdır. Yarışmada 12 adet soru vardır ve her soruyu cevaplama süresi 10 saniyedir. 12 sorunun tamamına doğru cevap veren yarışmacılar, yarışma için belirlenen para ödülünü eşit olarak paylaşırlar. 20 TL ve üstü paranız olduktan sonra, banka hesabınıza aktarabilmektesiniz.

Hadi ipucu, hadi tarafından her yarışma için bir ipucu sorusu yayınlanır. Bu sorunun doğru cevabını bulduktan sonra yarışmada bir soru cepte olacaktır. İpucu sorularının doğru cevapları için her gün sitemizi takip etmeyi unutmayın!

Hadi joker, hadi tarafından yarışmacılara verilen joker kodunu, arkadaşlarınızı davet ederek de kazanabilirsiniz. Joker kodu, bir soruya yanlış cevap vermeniz halinde yarışmaya devam etmenizi sağlar. Her yarışmada sadece bir kez joker kullanma hakkınız vardır.

Şimdi gelelim bugünkü hadi yarışmasının ipucu sorusuna…

Hadi ipucu 17 mart 19.30 ipucu soru ve cevabı:

Soru: 1881-1973 yılları arasında yaşamış, öğrencilik yıllarında 4 rakamı ile ilgili sorunlar yaşamış, yaptığı büyük eserler sayesinde sanat tarihinde önemli yer edinen, en önemli eserlerinden biri Guernica olan ressam kimdir?

Cevap: Pablo Picasso

Hadi ipucu 17 mart 20.30 hadi 10 ipucu soru ve cevabı:

Soru: Teknofest nerede yapılacaktır?

Cevap: 17-22 Eylül tarihleri arasında Atatürk Havaalanı’nda

Doğru ipucu cevapları için sitemizi takip etmeye devam edin… Diğer canlı bilgi yarışmalarının bugünkü ipucu ve cevapları aşağıdadır.

Hadi Joker Kodu Iphone XR Yeni Kod| 17 Mart Hadi 10-> tıklayın

Eleq ipucu 17 mart için ->  tıklayın

Oyna kazan ipucu 17 mart için ->  tıklayın

Türkiye yarışta ipucu 17 mart için ->  tıklayın

Que ipucu 17 mart için ->  tıklayın

Fazla Bilgi Göz Çıkarmaz Diyorsanız Bunları Da Okumadan Geçmeyin 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir