Hadi İpucu | 1 Nisan 2019

hadi ipucu joker

Hadi ipucu ve jokere ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz…

Türkiye’nin en çok yarışmacıya sahip ödüllü canlı bilgi yarışması Hadi, hafta içi öğle ve akşam olmak üzere iki kez düzenlenmektedir. Bazen sponsorluk yarışmaları ile bu sayı artabilmektedir.

Hadi yarışması nedir, nasıl oynanır?

Hadi, canlı olarak gerçekleştirilen ödüllü bilgi yarışmasıdır. Yarışmada 12 adet soru vardır ve her soruyu cevaplama süresi 10 saniyedir. 12 sorunun tamamına doğru cevap veren yarışmacılar, yarışma için belirlenen para ödülünü eşit olarak paylaşırlar. 20 TL ve üstü paranız olduktan sonra, banka hesabınıza aktarabilmektesiniz.

Hadi ipucu, hadi tarafından her yarışma için bir ipucu sorusu yayınlanır. Bu sorunun doğru cevabını bulduktan sonra yarışmada bir soru cepte olacaktır. İpucu sorularının doğru cevapları için her gün sitemizi takip etmeyi unutmayın!

Hadi joker, hadi tarafından yarışmacılara verilen joker kodunu, arkadaşlarınızı davet ederek de kazanabilirsiniz. Joker kodu, bir soruya yanlış cevap vermeniz halinde yarışmaya devam etmenizi sağlar. Her yarışmada sadece bir kez joker kullanma hakkınız vardır.

Şimdi gelelim bugünkü hadi yarışmasının ipucu sorusuna…

Hadi ipucu 1 nisan soru ve cevabı:

Hadi ipucu 1 nisan 22.00 soru ve cevabı: 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası H grubunda yer alan A milli futbol takımımız geçtiğimiz günlerde 2 takımı mağlup etti. Bu iki takım hangileridir?

Cevap: Arnavutluk ve Moldova

Hadi ipucu 1 nisan 20.30 soru ve cevabı: Vücudun önden, omuzların bir kısmı ile göğsün üst tarafının ve başın dahil edildiği Rönesans heykellerine ne ad verilir?

Cevap: Büst

Hadi ipucu 1 nisan 12.30 soru ve cevabı: Başrollerini Tom Cruise ile Kelly McGillis’in paylaştığı aksiyon ve duygu yüklü bu film, donanma pilotu olan Pete Mitchell’in onur ödülü almak için verdiği mücadeleyi anlatıyor. ‘Take My Breath Away’ şarkısıyla da ün yapmış bu filmin adı nedir?

Cevap: Top Gun

Doğru ipucu cevapları için sitemizi takip etmeye devam edin… Diğer canlı bilgi yarışmalarının bugünkü ipucu ve cevapları aşağıdadır.

Eleq ipucu 1 nisan için ->  tıklayın

Oyna kazan ipucu 1 nisan için ->  tıklayın

Türkiye yarışta ipucu 1 nisan için ->  tıklayın

Que ipucu 1 nisan için ->  tıklayın

Fazla Bilgi Göz Çıkarmaz Diyorsanız Bunları Da Okumadan Geçmeyin 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir