Bütün Vücudunu Aslanlar Yedi | Sadece Kafası Kaldı!!

Bütün Vücudunu Aslanlar Yedi!

 Sadece Kafası Kaldı!!

Bölgede görev yapan polisin açıklamalarına göre, ulusal parkta kaçak olarak aslan avlayan bir adamın aslan saldırısına uğrayarak aslanlar tarafından kafası dışındaki tüm vücudu yendi.

lions

Olayın meydana geldiği yer olan Limpopo’da aslanların kaçak avlanması gün geçtikçe artış gösteriyor. Güney Doğu Asya ve Afrika’nın bazı kısımlarında aslanların kemikleri ilaç yapımında kullanıldığı için giderek rağbet görüyor. Asya’da kaplan nesli azaldığından dolayı bulunmasının zorlaşması, kaçak avcıları Afrika’ya çekmeye başladı.

Aslan saldırısı sonucu aslanlar tarafından parçalanan adamın kafasının ve bazı parçalarının bulunduğu yerde, mühimmat ve silahlar bulunduğu, bunların da kaçak avcılık olasılığını kesinleştirdiği açıklandı.

Limpopo’da görev yapan polis sözcüsünün yaptığı açıklamaya göre;

”Elde ettiğimiz bulgulara göre, adam kaçak avcılık yapmaya gelmiş, ancak aslanlar  nasıl olduysa saldırmışlar. Aslan saldırısı sonucu kafası dışında bütün vücudunu yemişler”

Sahip olduklarımızdan her zaman bir üstünü istiyoruz! Beynimizi ele geçiren para hırsı, masumlara hiç düşünmeden zulüm etmeyi hatta onları öldürmeyi yaptıracak kadar tehlikeli bir hâl aldı.

Ne diyelim?

  • Ava giden avlanırmış  😉  :mrgreen:

Aslan saldırılarına ilişkin video haberlerimize bakmak istemez misiniz?

-> Safari Aracına Saldıran Kızgın Aslan İzle

-> Fotoğraf Çekerken Aslan Saldırdı! İzle!

 

Bütün Vücudunu Aslanlar Yedi | Sadece Kafası Kaldı!!” için bir yorum

  • Kasım 1, 2018 tarihinde, saat 11:05 am
    Permalink

    Ava giden avlanır 😂

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir